Neden Bizi Seçmelisiniz?

Oda İmkanları

Odalarımızda master kilit, sandıklı baza, büyük boy dolap, çalışma masası, kitaplık, şifonyer, tv ve buzdolabı bulunmaktadır.

Çalışma Odası

Modern makinelerde çamaşır yıkama ve ütüleme imkanı sağlamaktayız.

Periyodik Temizlik

Haftanın her günü, tüm odalar, banyo, tuvalet ve ortak yaşam alanları düzenli olarak temizlenmektedir.

Kahvaltı Akşam Yemeği

Bol çeşitli açık büfe kahvaltı ve besin değeri özenle hesaplanmış akşam yemekleri sunmaktayız.

Çamaşırhanemiz Ücretsizdir

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını giderebilecek doğrultuda zamanında teslimata önem vermekteyiz.

7/24 Nitelikli Personel

Öğrenci ihtiyaçları için nöbetçi bayan personellerimiz hizmet vermektedir.
Ayrıntılı Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçebilirsinizÖzel Yurt Seçiminde Dikkat

Uykusuz geçirdiğiniz stresli günler ve uzun gecelerin sonunda emeklerinizin karşılığı olan üniversiteyi kazandığınız için sizi gönülden tebrik eder, sonrasında da her şeyin ideallerinize uygun olmasını dileriz.

Öğrenciliğiniz süresince Üniversitenizin bulunduğu il veya ilçede bir şekilde bir yerde yatıp kalkmak, yemek ve barınmak zorundasınız. Konaklayacağınız doğru işletmeyi seçerek eğitiminiz süresince yaşamınızı kabusa döndürebilecek olayların önlemini başından almadığınızda, eğitim hayatınıza dahi sekte vurabilecek zorlu bir süreç yaşayabilirsiniz.Temiz, sıcak ve güvenli bir ortamda, huzur içerisinde yaşayamadığınızda olumsuzluklar eğitiminizi dolayısıyla yaşamınızı da etkileyecektir.

Her şey üniversiteyi kazanmanızla başlar. Anneniz babanız bu güne kadar gözünün önünden ayırmadığı evladını başka şehirlere göndermenin kaygısı ile sevincinize ortak olmak arasında gidip gelirken, bir şekilde evinize bir sürü yurtların ve özel Üniversitelerin broşürleri gelebilir veya bazı Cemaatlere bağlı insanlar evinize gelerek (bu gelen komşuda olabilir) kızınız veya oğlunuz üniversiteyi kazanmış hayırlı olsun..! Başka Şehre gideceği için hiç telaşlanmayın, bizim tanıdık yurtlar var oraya gönderelim, sahip çıkarlar emin ellerde olur, da diyebilir.

Kayıt yaptırmak için üniversitenin bulunduğu şehre indiğiniz anda terminalde, gar'da, iskelede, Üniversiteye giden yolda veya kampüsün bahçesinde kurulan Kız ve Erkek öğrenci yurtlarının standlarında çok ilgi göreceksiniz ve eliniz kolunuz yurtların tanıtım broşürleriyle dolacak. Kırk yıllık dostunuz gibi sevecen ve tatlı güler yüzleri ile sizi ikna ederek, bin bir türlü vaatler ile sözleşme yapıp senet imzalatmaya çalıştıklarında, Soğukkanlılığınızı kaybetmeyin siz ilk defa görüyorsunuz ama bu her yıl yaşanıyor.

GSB den Ruhsatlı Özel Yurtları Tercih Edin! Çünkü en güzel örneklerden sadece biri; 2020 - 2021 yıllarında yaşadığımız COVIT -19 salgınında Üniversiteler kapandığında, GSB den ruhsatlı özel yurtlarda konaklayan öğrenciler Özel Yurtlar Yönetmeliğinde belirtilen maddelere göre sadece kaldıkları ayların ve kalan miktarın % de 30 unu ödeyerek yurttan ayrıldı.

Gençlik Spor Bakanlığının denetiminde olmayan, Her hangi bir denetime tabi olmayıp öğrenci barındırması da yasal olmayan; Fiyatları cazip geldiğinden tercih edilen Öğrenci apartı, Öğrenci evi, Ev Kiralayanlar vb. isimlerle faaliyet gösteren binalarla sözleşme yapmış olan öğrencilerin büyük çoğunluğu sanki okullar açıkmış gibi hiç kalmadıkları tüm yılın ücretini ödemek zorunda kalarak büyük mağduriyet yaşadılar.

Özel Yurtlar Nereye Bağlıdır.?
Özel Yurtlar Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlıdır. GSB nin İl müdürlüklerinin kontrolünde Özel Öğrenci barındırma Yönetmeliğinde belirtilen kurallara uygun olarak yönetilir

1 KİŞİLİK ODALAR

2 KİŞİLİK ODALAR

3 KİŞİLİK ODALAR

"ATAMAN 3 YURDUMUZ 2022 – 2023 DÖNEMİNDE AÇILAN YENİ BİNAMIZ OLMASI SEBEBİYLE
FOTOĞRAFLAR YAKIN ZAMANDA EKLENECEKTİR.."