Hakkımızda

Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle ve kalan tüm konuklarıyla bütünleşmeyi esas alan ATAMAN2 REZİDANS & APART'ımız değerli öğrencilere ve çalışan bayanlara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu hedefle hareket eden ciddi ve saygın bir kuruluştur. Barındırdığımız üniversiteli gençlerinin, ailelerinin, çalışan bayanların beğenisini ve taktirini almaktan dolayı kıvanç duyuyoruz.

Öğrenci konaklama hizmetlerine bugüne kadar kazandırdığımız yüksek standartların daha da üzerine çıkma gayesiyle yaptığımız ve 2013-2014 öğretim yılında hizmete soktuğumuz ATAMAN REZİDANS & APART ile hizmetinizdeyiz. Tek ve iki kişilik lüks donanımlı ve her türlü gereksinimleri karşılayacak oda konseptleriyle planlanan apart-yurdumuz farklı ve cazip oda seçenekleriyle siz değerli öğrencilerin, ailelerinin ve çalışan bayanların beğenisine sunulmuştur.

ATAMAN2 REZİDANS & APART ailesi olarak, öğrencilerimize üniversite eğitimleri süresince alışılmış standartların daha üstünde yüksek kaliteli hizmet sunmak, güler yüzlü ve her daim konaklayanların rahatını düşünen kadrosuyla da öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenlikli bir ortam sunmayı amaç edinmiştir. En önemli deneyimimiz 7 yıldır hizmette olan KARESİ KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZDUR. Yurt-apartımız Balıkesir’in en gözde ve en merkezi yerinde olup sosyal yaşamın ve şehir içi toplu ulaşım hatlarının birleşme noktasındadır.

Temel hizmet ilkesiyle birlikte tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmak, genişletmek ve memnuniyeti artırmak bizim en büyük idealimizdir.Güçlü ekip ve personeliyle en önemlisi yurt-apart yaşantısı fikrine getirdiğimiz tamamen farklı bakış açısıyla BALIKESİR’DE bir İLK olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşatmaktadır.

AMACIMIZ

Yüksek öğrenim gören bütün öğrencileri kucaklamaktır.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi güvende, huzurlu, ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilecekleri, rahatı, emniyeti her şeyi ile tam, korumacı politikasıyla da ailelerin huzurla bırakabilecekleri bir yurt zinciridir. Evlatlarınız bizim evlatlarımızdır. Onları ailelerine duydukları özlem haricinde hiçbir duygudan eksik bırakmamayı, onların başarıları için evlerindeki rahatı yaşatmayı ilke edindik.

İLKELERİMİZ

Güvenirlilik, kalite, saygı, sevgi, şefkat, iyi niyet ve kararlılıktır

NEDEN ATAMAN REZİDANS

Yılların Öğrenci Yurdu İşletme Deneyimi
Öncelikli hedefin Öğrencinin rahatı, huzuru ve mutluluğu
Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yurt deneyimimizin avantajıyla ve sürekli gözden geçirilen kalite hedefimizle her geçen gün üst düzeye çıkararak barınma hizmeti vermek
Öğrencilerine ve ailelerine güvenli bir ortam sunarak, onların emanetlerine iyi bakacağımızı bilmelerini sağlamak
Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek
Verilen hizmetin kalitesini ve kalıcılığını sürekli tutarak bu kalitenin devamlılığını sağlamak
Güleryüzlü ve deneyimli personeliyle öğrencilerimizin her koşulda yanında olmak temel kalite politikamızdır.

YURT EKONOMİKTİR. EVDE KALMAK MASRAF, SORUMLULUK, RİSK GEREKTİRİR. SİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİ VE VELİLERE MASRAFLARDAN UZAK, RİSKİ SIFIR, HUZURU VE EVDEKİ RAHATLIĞI ARATMAYACAAK ORTAMLAR SUNUYORUZ. BİZLERİ GÖRMEDEN ASLA KARAR VERMEYİN.